Modele samochod?w – audi a5

Mod?le S5 w wersji Cabrio dost? jest OD Drugiej po?owy 2009 Roku. Jest Wyposa?ony w do?adowany mechanicznie silnik V6 o pojemno?ci 3,0 l i Mocy 333 KM. Audi A5 nie tylko cieszy Oko w?a?ciciela, ALE r?wnie? sprosta jego najbardziej wymagaj?cym gustom. Auto jest Dost?pne w wielu typach nadwozia. ? samoch?d z G?rnej p??ki, qui Warto mie?. [Szybki i niezawodny] Niemieckie samochody OD lat ciesz? si? uznaniem klient?w. Mo?na powiedzie?, ?e ? Elita na rynku. W Polsce Marka Audi cz?sto jest kojarzona negatywnie, ALE nie ze wzgl?du na Jako??, tylko przez kierowc?w, kt?rzy po prostu nie doro?li, par zasi??? za kierownic? Tego pojazdu. [Sportowy i Cabriolet] Audi A5 jest Samochodem Klasy sportowej. Pierwszy mod?le zosta? wyprodukowany w 2007 Roku.

Pierwsze MODELE byly Dost?pne w nadwoziu typu coup?, Jednak w kilkana?cie latach Mo?na by?o ju? Zamierzam Liftback je cabrioleta. Konstrukcja samochodu jest oparta na poprzedniku czyli a4, mod?le a5 Zawiera w sobie nowsz? technologi?. Auto w kilkana?cie latach Produkcji by?o udoskonalane r?wnie? w kwestii wygl?du, dlatego w zale?no?ci OD rocznika, jaki wybierzemy mo?emy natrafi? na nieco Inny prz?d samochodu. [Du?y silnik i MOC Du?a] Audi A5 Mo?na wybra? z silnikiem benzynowym lub diesel. W tym pierwszym oynat?c? najmniejszy litra? ? 1,8, za? najwi?kszy ? 4,2. W dieslu OD 2,0 do 3,0. Koncern Audi zadba? o to, par nikt nie m?g? narzeka?. Samoch?d z silnikiem benzynowym Mo?e mie? MOC OD 160 Koni Mechanicznych do flippant 450! Diesel ma mniejsz? MOC.

Zaczyna si? OD 136 Koni Mechanicznych, un w najwi?ksjay wersji silnika flippant 245 Koni Mechanicznych. Niezale?nie, kt?re Audi A5 wybierzemy, ? i Tak B?dziemy zadowoleni. [Spalanie te? du?e] Istotnym elementem w Samochodzie jest spalanie. Pod tym wzgl?dem Przed zakupem Trzeba wiedzie?, ?e do Baku B?dziemy musieli wlewa? benzyn? cz?sto, w ?rednie spalanie wynosi OD 8, 3 w mniejszych silnikach do 13, 9 litr?w na 100 km wi?kszych. Je?eli komu? Utrata Mocy jest niestraszna, ? Mo?e Zamontowa? instalacj? gazow? w Samochodzie. Audi A5 w silniku 4,2 spalanie LPG Osi?ga Internet w granicach 14 litr?w na 100 km. Du?o oszcz?niej sonorisa diesel. ?rednie spalanie wynosi 6, 1 litr?w oleju nap?dowego na 100 km, a w przesy?ce silnikach 8, 3 Litra na 100 km….

Audi opublikowa?o cenniki nowego modelu A5 Coup? i A5 Sportback oraz ich sportowych Odmian S5.

Comments are closed.