Modele samochodów – audi a5

Modèle S5 w wersji Cabrio dostÄ jest OD Drugiej połowy 2009 Roku. Jest Wyposażony w doładowany mechanicznie silnik V6 o pojemności 3,0 l i Mocy 333 KM. Audi A5 nie tylko cieszy Oko właściciela, ALE również sprosta jego najbardziej wymagającym gustom. Auto jest Dostępne w wielu typach nadwozia. À samochód z Górnej półki, qui Warto mieć. [Szybki i niezawodny] Niemieckie samochody OD lat cieszą się uznaniem klientów. Można powiedzieć, że à Elita na rynku. W Polsce Marka Audi często jest kojarzona negatywnie, ALE nie ze względu na Jakość, tylko przez kierowców, którzy po prostu nie dorośli, par zasiąść za kierownicą Tego pojazdu. [Sportowy i Cabriolet] Audi A5 jest Samochodem Klasy sportowej. Pierwszy modèle został wyprodukowany w 2007 Roku.

Pierwsze MODELE byly Dostępne w nadwoziu typu coupé, Jednak w kilkanaście latach Można było już Zamierzam Liftback je cabrioleta. Konstrukcja samochodu jest oparta na poprzedniku czyli a4, modèle a5 Zawiera w sobie nowszą technologię. Auto w kilkanaście latach Produkcji było udoskonalane również w kwestii wyglądu, dlatego w zależności OD rocznika, jaki wybierzemy możemy natrafić na nieco Inny przód samochodu. [Duży silnik i MOC Duża] Audi A5 Można wybrać z silnikiem benzynowym lub diesel. W tym pierwszym oynatıcı najmniejszy litraż à 1,8, zaś największy à 4,2. W dieslu OD 2,0 do 3,0. Koncern Audi zadbał o to, par nikt nie mógł narzekać. Samochód z silnikiem benzynowym Może mieć MOC OD 160 Koni Mechanicznych do flippant 450! Diesel ma mniejszą MOC.

Zaczyna się OD 136 Koni Mechanicznych, un w najwięksjay wersji silnika flippant 245 Koni Mechanicznych. Niezależnie, które Audi A5 wybierzemy, à i Tak Będziemy zadowoleni. [Spalanie też duże] Istotnym elementem w Samochodzie jest spalanie. Pod tym względem Przed zakupem Trzeba wiedzieć, że do Baku Będziemy musieli wlewać benzynę często, w Średnie spalanie wynosi OD 8, 3 w mniejszych silnikach do 13, 9 litrów na 100 km większych. Jeżeli komuś Utrata Mocy jest niestraszna, à Może Zamontować instalację gazową w Samochodzie. Audi A5 w silniku 4,2 spalanie LPG Osiąga Internet w granicach 14 litrów na 100 km. Dużo oszczĩniej sonorisa diesel. Średnie spalanie wynosi 6, 1 litrów oleju napędowego na 100 km, a w przesyłce silnikach 8, 3 Litra na 100 km….

Audi opublikowało cenniki nowego modelu A5 Coupé i A5 Sportback oraz ich sportowych Odmian S5.

Comments are closed.